Obecny czas: 30 Lip 2014, 05:59 Wyszukiwanie zaawansowane

[Tarnów] Praktykant w Centrum Kredytowym Getin Noble Bank

Dział z ofertami pracy w Polsce.

Postprzez intern.pl » 22 Maj 2013, 08:15

Ogłoszenia Intern.pl

Link do ogłoszenia : LINK
Praktykant w Centrum Kredytowym, Getin Noble Bank SA

Do obowiązków osób odbywających praktykę będzie należało wspomaganie Pracowników w zakresie bieżącej pracy Centrum Kredytowym.

Obowiązki kandydata :

  • •pomoc w realizacji zadań zespołowych,

  • •przygotowywanie raportów sprzedażowych,

  • •pomoc przy kompletowaniu i archiwizowaniu wniosków kredytowych,

  • •kserowanie i skanowanie dokumentów,

  • •prace administracyjno – biurowe.

Wymagania stawiane kandydatom :

  • •student/-ka II-V roku studiów lub absolwent/ka (preferowane kierunki: finanse i bankowość, ekonomia),

  • •dobra znajomość pakietu MS Office,

  • •dyspozycyjność minimum 20 godzin tygodniowo,

  • •dokładność, rzetelność,

  • •aktualne ubezpieczenie NNW.

Oferujemy :

  • •możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w młodym, dynamicznym zespole w rozwijającym się ogólnopolskim Banku,

  • •możliwość związania swojej ścieżki kariery zawodowej z Getin Noble Bankiem,

  • •samodzielne stanowisko pracy,

  • •list referencyjny po zakończeniu praktyki,

  • •praktyki są bezpłatne.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełne ogłoszenie z danymi kontaktowymi
intern.pl

Posty: 842
Rejestracja: 24 Lut 2012, 16:23

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron