Obecny czas: 18 Kwi 2015, 05:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Odnieś sukces w MonaVie

Dział z ofertami pracy w Polsce.

Odnieś sukces w MonaVie

Postprzez MonaViePolska » 13 Wrz 2012, 13:02

Witaj w Mona-Vie

Poświęć chwilę by poznać naszą firmę, bo by mądrze decydować trzeba znać wszystkie fakty.
Mona-Vie powstała w roku 2005 i momentalnie stała się liderem branży Wellness. Dostarczamy doskonały produkt, poprawiamy jakość życia każdego kto stosuje nasze produkty, poprawiamy życie każdego kto postanawia do nas dołączyć, oferujemy dobrobyt finansowy dzięki innowacyjnemu planu wynagrodzeń. W ciągu 3,5 roku firma Mona-Vie wygenerowała zysk 3 miliardów dolarów ! Takim wynikiem może pochwalić się tylko 10 firm w ciągu całej historii biznesu. Podbiliśmy rynek Ameryki Północnej i Południowej, a teraz zaczęliśmy ekspansje rynku Europejskiego zaczynając od Polski i Wielkiej Brytanii. W tym momencie powinieneś sobie uświadomić jaką szanse możesz otrzymać. Teraz masz szanse dołączyć do Nas i wyprzedzić innych którzy jeszcze nie wiedzą o tej szansie, być pierwszym w twoim towarzystwie zagarniając większy kawałek rynku niż zrobią to Ci którzy będą zwlekać i dołączą do nas później. PRZEMYŚL TO ! Weź życie w swoje ręce i zacznij czerpać z niego pełną garścią !


Co Mona-Vie oferuję klientowi?

Oferujemy genialne produkty poprawiające zdrowie oparte na Jagodzie Acai, ten super owoc jest skarbem naszego świata zawierającym antyoksydanty w ilościach nie dorównujących żadnemu innemu owocowi. Ponad to w skład naszych produktów wchodzi 18 innych owoców, a także składniki poprawiające sprawność fizyczną. Mona-Vie oferuje także innowacyjny produkt odchudzający. Każdy z produktów jest reklamą sama dla siebie, wystarczy spróbować by poczuć cudowny smak świeżych owoców, a po krótkim czasie używania zauważać pierwsze zaskakujące korzyści dla twojego zdrowia.


Co Mona-Vie chcę zaoferować Tobie?

Mówiąc krótko: Wszystko co najlepsze ! Firma Mona-Vie stworzyła genialny system wynagrodzenia, tu każdy wspiera się wzajemnie, każdy pracuje na swoją korzyść i swoich podopiecznych, sukces jednego z Nas jest sukcesem każdego z Nas. Mona-Vie w ciągu jednego roku wykreowała 126 nowych milionerów i Multimilionerów ! To nie jest cud, to połączenie świetnego produktu, doskonałego planu wynagrodzeń i Twojego zaangażowania ! Dlatego możemy zaoferować Ci więcej czasu dla siebie i rodziny, spełniać swoje marzenia dzięki dodatkom za twoją pracę, powiedz jaka inna firma za twoje sukcesy wynagrodzi Cię drogim Mercedesem lub wycieczką dokoła świata z rodziną ? Tylko MY.


Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Do każdego kto ma dość monotonii, niskich zarobków, spędzania całych dni w pracy, do tych którzy potrafią w końcu powiedzieć CZAS NA ZMIANY. Jesteś studentem? Prawnikiem? Lekarzem? Emerytem? To nie ważne każdy z nas ma potrzeby, a dzięki Mona-Vie możemy je realizować bez względu czy jest to nowy zegarek, kultowy smartfon, samochód czy dom, Mona-Vie Cię nie ograniczy a pokaże jak osiągnąć sukces, dlatego każdy bez ryzyka i zobowiązań może dołączyć do Nas.


Czy jesteś gotowy na sukces?

Jeżeli tak skontaktuj się z nami, spotkaj, prowadzimy spotkania domowe, możesz przyjść i zobaczyć na własne oczy że każdy może pozwolić sobie na sukces, rozwiejemy twoje wątpliwości, jeżeli jesteś nie pewny skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, przedstawię Ci dodatkowe informacje.
Zrób to dla Siebie i działaj, wszyscy mamy naturalną zdolność do osiągania sukcesu ! Każdy z Nas potrzebuję tylko właściwych narzędzi, które właśnie chcemy Ci ofiarować.

Koniecznie odwiedź stronę My-MonaVie.pl

kontakt:
Jakub Nowak
Tel: 509665250 / 790253184
Email: ok3mGP@gmail.com

Pozdrawiam
MonaViePolska
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Wrz 2012, 13:00

Wróć do Dam pracę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron